Servis a repase zařízení

V rámci našich pracovních možností a zkušeností nabízíme kompletní servis pro Vaše staré "kousky". Gramofony a zesilovače jsou preferencí a dokážeme i nemožné. Repasovat vše od základu bude vždy záležet na vašem požadavku. Zároveň je dobré si vyslechnout i naše doporučení. Jsme schopni celé zařízení předělat k obrazu Vašemu, včetně designu, nicméně raději se kloníme k zachování co nejvíce ze starých časů, například gramofonové korpusy mají svého ducha a máme rádi, když na pohled zůstává!

Nabízíme kompletní servis - převzetí a předání techniky jsme v rámci dohody schopni i u vás doma, snažíme se o co nejkratší termíny, zároveň požadujeme trpělivost, jelikož některé nadstandartní opravy a repase vyžadují nadstandardní úkony a práce. Prostě nám to nedá a těšíme se na každý krásný kus z let minulých, který nám projde rukama a vám bude sloužit nejméně stejnou dobu, jak tom bylo od jeho výroby!

Servisní podmínky a ceník:

Na vašem zařízení, po přijetí v naší poslechové místnosti, v Kramolné 34 Praha 9, provedeme úvodní diagnostiku a test zařízení. Poté jsme schopni předat vám konečnou kalkulaci opravy či celkového repasu zařízení. Zároveň definujeme, společně s vámi, rozsah a případné dodržení autentičnosti či celkové úpravy zařízení.

Opravy a repase provádíme podle náročnosti a dostupnosti náhradních dílů od 1 do 4 týdnů. Na všechny opravy, úpravy a repase poskytujeme záruční dobu 6 měsíců a v rámci prodeje "bazarového" vintage zboží je záruční doba 3 měsíční.

Ceník platný od 1.4. 2023:

Cena za diagnostiku závady na zařízení:

726,- Kč s DPH (600,- Kč bez DPH) .

cena za diagnostiku se započítává do celkové opravy v případě požadavku na opravu

Cena za 1h práce za každý servisní úkon vč. manipulačního poplatku:  

968,- s DPH (800,- Kč bez DPH) .